Консультаційний центр

Для бажаючих складати ЗНО в 2010-2011 роках:

Консультації проводяться з 17.00 до 18.30, а також для іногородніх у вихідні дні висококваліфікованими викладачами університету, середніх шкіл Києва, з української мови та літератури, історії, географії, іноземних мов, математики, біології.

Нашими викладачами розроблені методики підготовки до тестування й відпрацьований системний підхід у вивченні дисциплін. Якщо ви живете далеко від Києва й не маєте можливості відвідувати вечірні заняття, для вас пропонуємо очно-заочну програму. Ви одержуєте методичні матеріали для самостійної підготовки, 4рівня завдань, консультації з викладачами у вихідні дні.

Фахівці центру співпрацюють з керівництвом Українського центру ЗНО, зокрема з його директором Лікарчуком І.Л., який раніше очолював кафедру педагогіки Славістичного університету.

Ми допоможемо вам обрати професію, яка користується попитом на ринку праці, спланувати ваше кар’єрне зростання від студентської лави до професійних стажувань за кордоном. Центр забезпечує також тестування з чеської мови за договором з Західночеським університетом для вступу в даний чеський вуз за економічними спеціальностями на дистанційну форму навчання